Vītņu eļļas kompresori Gardner Denver

GARDNER DENVER

Jau vairāk nekā 150 gadus Gardner Denver koncerns atrodas pasaules tirgū. Kam ir daudzas rūpnīcas, kas atrodas visā pasaulē, koncerns visur un vienmēr piedāvā saviem klientiem labākās un jaunākās savu inženieru izstrāde kompresoru jomā.
Kompresori GardnerDenver– tā ir perfekta cenu un kvalitātes kombinācija, īpaši kluss un ļoti ekonomisks. Balstoties uz daudzu gadu pieredzi, mūsu speciālisti veiksmīgi izmanto jaunākās attīstības tehnoloģijas, tāpēc jebkurš šī uzņēmuma skrūvju kompresors ir konkurētspējīgs, uzticams, un vienmēr pieprasīts.

Gardner Denver kompresori tiek izmantoti naftas, metāla, pārtikas, ķīmijas un citās rūpniecības jomās ar sarežģītiem vides apstākļiem, piemēram, augsta apkārtējās vides temperatūra vai gaiss, kas satur lielu putekļu daļiņu daudzumu.Gardner Denver skrūvju kompresori ietver vairākus tehnoloģiju risinājumus, kas tiek izmantoti tikai šī ražotāja aprīkojumā.

Skrūvju kompresori Gardner Denver ESM apvieno revolucionāru konstrukciju, jaunas tehnoloģijas un mūsdienīgas tehnoloģiju idejas. Šī Gardner Denver kompresoru sērija ir izstrādāta, balstoties uz atgriezenisko saiti gūta no daudziem lietotājiem. Ja jūs meklējat salīdzinoši lētu uzturēšanā un labi izstrādātu kompresoru ar nelielu ražīgumu, tad Gardner Denver ESM ir iespēja, ko jums vajadzētu izvēlēties. Gardner Denver piedāvā aprīkojuma kvalitātes garantiju, jo kompresora elektroniskie komponenti tiek rūpīgi atlasīti, un montāža tiek veikta ar augsta līmeņa aprīkojumu.

 • Mūsdienīga vadības sistēma:

  • nodrošina uzticamu darbību
  • aizsargā jūsu ieguldījumus, nepārtraukti kontrolējot darbības parametrus
  • ar slodzes pārslēgšanas funkciju
 • Uzlabots dizains:

  • augstas veiktspējas bloks
  • enerģotaupīgs el.motors IE3 kā standarts
  • saspiesta gaisa plūsma bez pulsācijas
  • kustīgo daļu neliels skaits
 • Atbilst visiem nosacījumiem

 • Vienkārša vadība, pateicoties visu ziņojumu un papildu gaismas diodes displejam.

 • Multi-uzstādīšana ar divām, trim un četrām patstāvīgi darbināmām vienībām

 • Augsta uzticamība un izturība

 • Apkopes draudzīgs dizains – minimālas uzturēšanas izmaksas

kompresori žāvētāju, Vītņu eļļas kompresori GD, Gaisa kompresori Latvijā

Ar kompakto un izvēles aprīkoto saldēšanas žāvētāju EnviroAire S kompresori ir piemēroti jebkuriem apstākļiem un nodrošina efektivitāti un uzticamību ražošanā. Neliels skaits kustīgo daļu un augstas kvalitātes materiālu izmantošana nodrošina drošu un drošu iekārtas darbību visā tā darbības laikā.

Īpašības: sausā piepildīta kompresija, siksnas piedziņa. Efektīvs gaisa padeves tilpums: no 21,2 līdz 41,3 м3/st @ 10 bar.

Elektromotori: no 4,0 līdz 7,5 кW. Trokšņa līmenis: 65-73 dB. Izgatavošanas valsts: Vācija.

Tehn.dati

Daudziekārtas ar divām EnviroAire S_D patstāvīgi darbināmām vienībām ir īpaši piemērotas, ja ir stipras saspiestā gaisa patēriņa svārstības vai gadījumos, kad papildu drošībai ir nepieciešama atlaišana. Kompresora izmantošanas koeficientu optimizē vadības bloks. Ziņojumi par instalācijas darbības stāvokli un darbības parametriem tiek parādīti lielā labi redzamā displejā.

Īpašības: sausā piepildīta kompresija, siksnas piedziņa. Efektīvs gaisa padeves apjoms: no 42,5 līdz 82,6 м3/st, spiediens 8 vai 10 bar.

Elektromotori: no 7 līdz 15(2*7,5) кW. Trokšņa līmenis: 64-71 dB. Izgatavošanas valsts: Vācija.

Tehn.dati

Saspiesta gaisa sausinātājs – ierīce, kas paredzēta, lai novērstu lieko mitrumu no saspiestā gaisa. 90% gadījumu lieko mitrumu ir nepieciešams atūdeņot no pneimatiskās sistēmas, jo tā bieži samazina iekārtu dzīves ilgumu un samazina produktu kvalitāti.

Gaisa sausinātājs kompresoram – tas ir refrižeratora (freonu) sausinātājs, kas uzstādīts tieši kompresora vienībā, kam rasas punkts ir +30С. Parasti šāda sausinātāja pietiek vairumam uzņēmumu.

Grību kompresoru