Enerģijas taupīšana ir ļoti svarīgs mūsdienu sabiedrības dzīves aspekts, kas ietekmē ne tikai katra indivīda dzīvi, bet arī ražošanas sfēru. Nepamatots elektroenerģijas patēriņš var radīt ļoti ievērojamus izdevumus, kas var ietekmēt uzņēmuma attīstību.

Enerģijas taupīšana ir aktuāls pasākumu kopums, ko izmanto dažādu uzņēmumu ražošanas procesos, lai ievērojami samazinātu izmantotās elektroenerģijas daudzumu. Piemēram, pētījumi rāda, ka vismaz 30% no kompresoru (ko izmanto pārtikas, medicīnas, elektronikas, farmācijas, tekstila un citās nozarēs) saražotā gaisa tiek zaudēti noplūžu, neatbilstošas lietošanas un tehniskās apkopes trūkuma dēļ. Vairākums gadījumos patēriņu var mazināt, optimizējot pārvaldības sistēmu, regulējot spiedienu, nomainot cauruļvadus un kontrolējot noplūdes.

Kompresoru stacijas pārvaldības sistēma

Montējot kompresoru staciju, kas sastāv no dažādām kompresoru iekārtām, rodas jautājums par iekārtu pārvaldību un parametru izsekošanu. Visvieglākais variants ir spiediena iestatījumu pārvaldība, tomēr tā neļauj efektīvi pielietot kompresoru stacijas enerģijas taupīšanas potenciālu.

Kompresoru stacijas atbilstošam darbam ir nepieciešams pievienot pārvaldības bloku. Šis bloks ļauj pārvaldīt staciju, kas sastāv no 4 (12) kompresoru iekārtām. Ja ir vajadzīga parametru atspoguļošana personālajā datorā un tālvadības izsekošana, būs nepieciešams Webserver modulis, kas ne tikai atspoguļo parametrus, bet arī ļauj pilnībā pārvaldīt un pielāgot kompresoru staciju. Svarīgi, ka kompresori tiek pievienoti pārvaldības blokam secīgi, nevis paralēli. Ir vērts pieminēt, ka šie pārvaldības moduļi ļauj apvienot dažādu ražotāju kompresorus.

Enerģijas taupīšana, kontrolējot patēriņu

Patēriņa mērītāji ir domāti gaisa momentānam un kopējas plūsmas mērījumiem, kā arī noplūžu noteikšanai. Mērījumu augstā dinamika, ātra atbildes reakcija un precizitāte nodrošina tiem plašu pielietojumu ražošanā. Binārās, analoga un impulsu izejas, vienlaicīga pašreizējās un kopējas plūsmas atspoguļošana, spiediena un temperatūras informācija sniedz plašas iespējas datu apkopošanai un tālākai apstrādei pārvaldības sistēmā.

Jaunāko monitoringa un pārvaldības tehnoloģiju izmantošana nodrošina sistēmas stabilitāti un maksimālu darbības laiku. Uzlabojiet Jūsu iekārtu efektivitāti – analizējiet, optimizējiet un uzraugiet kompresoru sistēmu, lai samazinātu enerģijas patēriņu! Aicinām sazināties ar mūsu uzņēmuma pārstāvjiem, lai uzzinātu par izmaksu kontroli un iespējām paaugstināt iekārtu efektivitāti.

Sazināties
Rūpnīcas info