AirCenter Latvia

Ir viens no mūsu valsts līderiem, kas piegādā gaisa kompresorus un vakuuma sūkņus. Ja Jums ir nepieciešams kompresors, mēs nodrošināsim kompresoru stacijas aprēķinu un pārdošanu, tās sastāvdaļas atkarībā no Jūsu vajadzībām, kā arī kompresoru, sausinātāju, saspiestā gaisa līnijas filtru garantijas un pēc garantijas tehniskās apkopes. Mēs arī esam spējīgi piegādāt praktiski visu kompresoru iekārtu marku rezerves detaļas. Veicam Jūsu saspiestā gaisa sistēmas auditu, lai optimizētu Jūsu izmaksas par saspiestā gaisa patēriņu, kas ir viens no dārgākajiem enerģijas veidiem.

Kompānija AirCenter Latvia ir oficiālais/ autorizētais pārstāvis tādu Eiropas augstas kvalitātes saspiestā gaisa sistēmu ražotāju kā GARDNER DENVER, RENNER Kompressoren, Mattei, KTC, MGF, Bauer Kompressoren, Sauer&Sohn, ULTRAFILTER, Rietschle, Thomas, Sicomat, VP instrument.

Mūsu galvenais partneris – koncerns GARDNER DENVER, kam ir vairāk nekā 100 gadu ilga vēsture, ziņo, piekrita apvienoties ar Ingersoll-Rand PLC rūpniecības nodaļu, kurai bija jākļūst par otro lielāko rūpniecisko sūkņu un kompresoru ražotāju pasaulē. Šeit ir koncerna GARDNER DENVER zīmolu saraksts :

, AirCenter Latvia SIA, Gaisa kompresori Latvijā

Air Drive, Air Relief, Belliss & Morcom, Bottarini, Champion, CompAir, Drum, Elmo Rietschle, Emco Wheaton, Gardner Denver, Hoffman, Hydrovane, Ilmvac, Lamson, MAKO, Nash, Oberdorfer, Priestman, Reavell, Robuschi, Tamrotor, Thomas, Todo, Webster, Welch, Wittig. Tagad arī Latvijā.

Kompresoru veidi

Gaisa kompresors kalpo saspiestā gaisa ieguvei, kuru izmanto kā enerģijas veidu. Dotie agregāti tiek dalīti skrūves kompresoros, virzuļkompresoros, centrbēdzes kompresoros, rotorkompresoros un spirālkompresoros.

Virzuļu iekārta saspiež gaisu vai gāzi ar virzuļu darbības palīdzību, skrūves kompresoros gaisa un eļļas substances iesūknēšana pneimosistēmā notiek ar vītņu bloka palīdzību. Vītņu iekārta atšķiras ar kompaktajiem izmēriem, ekonomiskumu, kā arī diennakts ekspluatācijas iespēju. To izmanto gan mazajos, gan arī lielajos uzņēmumos. Virzuļu iekārtas izmanto smagos darba apstākļos, kur ir nepieciešama liela slodze. Centrbēdzes iekārtu īpašā iezīme ir tas, ka to saspiežamajā gaisā nav eļļas daļiņu, tādēļ nav nepieciešama piesārņojuma utilizācija, kas rodas kondensātā. Rotoru kompresori ražo saspiesto gaisu ar rotoru bloka palīdzību. To priekšrocība – augsta veiktspēja minimālu izmaksu ietvaros un ekspluatācijas vienkāršums.

Ja Jūs interesē kompresoru aprīkojuma iegāde, taču nezināt, kas īsti Jums būs labāk piemērots, lasiet šeit kādu kompresoru izvēlēties.

Ja Jūs zināt, kas tieši Jums ir nepieciešams, un vēlaties uzzināt informāciju par konkrētiem modeļiem,  aprakstus un tehniskos parametrus atradīsiet atbilstošajās sadaļās.

Ja Jums ir jautājumi – zvaniet 27 00 30 71 vai rakstiet info@aircenter.lv.