Mūsu piegādātāja ražošanas process un filtrējošo elementu kvalitāte sertificēti, saskaņā ar ISO 9001:2000, ISO 12500-1:2007, CE-PED-H1 un citu standartu prasībām, taču dati par attīrīšanas pakāpi, diferenciālo spiedienu un citiem elementu raksturlielumiem atbilst ISO 8573:1-2010 standartam ir apstiprināti ar testēšanas rezultātiem, ko veica Eiropas neatkarīgie  specializētie institūti, kā arī kompresoru aprīkojuma ražotāji, kas pie sevis izmanto produkciju, kuru piegādā mūsu piegādātājs – ULTRAFILTER.

Filtra elementi / ieliktni

Šie unikālie “High Performance” filtra elementi no ULTRAFILTER tiek izmantoti, lai attīrītu saspiesto gaisu no ūdeni, eļļas un cietās daļiņām.

, Filtra ieliktņi, Gaisa kompresori LatvijāProgresīvais plisējums kopā ar nanotehnoloģijām padara “High Performance” filtrus vēl efektīvākus salīdzinājumā ar standarta filtriem, jo filtra platība tika palielināta par 450%, gandrīz tajā pašā vietā.

Pateicoties īpašam filtra materiālam – nanošķiedras bez saistvielām un plisējuma tehnoloģija – elektroenerģijas izmaksas tiek samazinātas par 70%, kā arī tiek uzlabota filtrācijas efektivitāte.

Patentēta 3D filtrācija un kroku efekts uzlabo filtrācijas efektivitāti un palielina netīrumu noturēšanas spēju. Ķīmiski un bioloģiski neaktīvam nanofiltra materiālam ir visplānākā diametra šķiedras, kam tādējādi piemīt krietni lielāks poru tilpums, līdz pat 98%. Rezultātā energopatēriņš samazinās par 40%, tam neseko būtiski spiediena kritumi.

, Filtra ieliktņi, Gaisa kompresori LatvijāPlisētajiem filtrējošajiem elementiem piemīt šādas priekšrocības:

– mazāks filtrējamās vides caurplūdes ātrums
– mazāks diferenciālais spiediens
– labāka filtrēšanas spēja
– augstāka piesārņojuma noturēšanas spēja
– ilgāks kalpošanas ilgums
– zemākas ekspluatācijas izmaksas

Piesārņojums – aerosoli un cietās daļiņas – saskaņā ar vairākiem filtrācijas principiem tiek notverts filtrējošajā elementā, kā rezultātā patērētājs iegūst gaisu vai gāzi ar augstu attīrīšanas pakāpi.

Zemāk dota īsa informācija par mūsu piedāvātiem filtrējošo elementu galvenajiem tipiem. Šie elementi pieejami arī citu ražotāju izgatavotajiem korpusiem.

tips filtrācijas likme, mkm efektivitāte, % atlikūšais eļļas saturs, mg/m3 sākuma diferenciālais spiediens, mbar
PE 25 99 0.01
FF 0.01 99.999 0.1 0.04
MF 0.01 99.99998 0.03 0.08
SMF 0.01 99.99999 <0.01 0.09
AK 0.003 0.07

, Filtra ieliktņi, Gaisa kompresori LatvijāStandarta izmantošana temperatūrā +1.5…+80°C. Uzņēmums ULTRAFILTER ražo savus elementus dažādās īpašās modifikācijās dažādiem spiedieniem ar specifiskiem pievienojumiem un gabarīta izmēriem. Vairāk var uzzināt šeit http://www.ultra-filter.com/

Varam piedāvāt elementus, kas īpaši piemēroti uzstādīšanai šādu ražotāju filtru korpusos:

Abac Almig Alup Atlas Copco
Beko Boge Bottarini Bea
Compair Ceccato
Donaldson Deltech Domnick Hunter Drytec
Friulair Gardner Denver Hankinson  Hydrovane
Ingersoll Rand Jemako Kaeser
Mikropor MTA Omega OMI
Parker Prevost Quincy
Sabroe Sullair SMC  Techolab
Ultrafilter Walker Worthington Zander

un citos.

Ja jums jau ir cita ražotāja izgatavotais maģistrālais filtrs saspiestā gaisa vai jonu gāzes attīrīšanai, tad iespējams, ka jums ir iespēja ar mūsu elementu palīdzību uzlabot saspiestā gaisa/gāzes kvalitāti un samazināt ekspluatācijas izmaksas.

Lai iegūtu konkrētu informāciju, lūdzu, sazinieties ar mūsu konsultantiem.