Gāzes ģeneratori

Mēs varam piegādāt jūsu ražotnei/laboratorijai slāpekļa, skābekļa un citu gāzu gāzes ģeneratorus.

Zemāk mēs aplūkosim populārāko ģeneratoru veidu – slāpekļa ģeneratoru.

Mūsu piedāvātie slāpekļa ģeneratori tiek ražoti uzņēmumā NOXERIOR Itālijā. Slāpekļa iegūšanai uzņēmums ražo divu veidu ģeneratorus – adsorbcijas un membrānas tipa. Noxerior piegādā Generon membrānas gāzu sadalei kopš 1980. gadiem. uzņēmums kontrolē visus ražošanas procesa aspektus savām firmas patentētajām dotajām šķiedrām. Generon tehnoloģijas pamatā ir uzņēmuma Research Group Dow Chemical polimēri, kas ekranēja simtiem polimēru 1970. un 1980. gados pirms izvēlējās optimālo gāzes caurlaidības un selektivitātes apvienojumu. Šis darbs ļāva Generon kļūt par līderiem slāpekļa risinājumu jomā vairāk nekā 20 gadus.

Generon īpašumā ir vairāk kā 15 patenti, kas aptver polimēra pārveides procesu dobjo šķiedru veidā, kuru izmērs ir vienlīdzīgs cilvēka mata izmēram. Īpaša tehnoloģija, kur nepieciešams sabalansēt šķiedras izturību un gāzes patēriņa raksturlielumus šķiedru veiktspējas optimizācijai.

Generon īpašumā ir vairāk kā 20 patenti, kas sevī ietver tehnoloģijas, kas tiek izmantotas mūsu polimēra šķiedras apvienošanai gatavos moduļos. Katram modulim ir līdz pat 1 miljons vai pat vairāk šķiedras un, kas ir īpaši svarīgi, katra šķiedra tika savienota tā, lai garantētu, ka katra šķiedra sekmēs gāzes sadalīšanas procesam.

Membrānas tipa slāpekļa ģeneratorus lietderīgi izmantot, patērējot slāpekli ar tīrību 95%-99.9%.

Pieejami vairāki izpildes varianti:

Gāzes ģeneratori, Gāzes ģeneratori, Gaisa kompresori Latvijāgatavā skapī ar veiktspēju 13.6  6Нм3/h – 427Нм3/h, kas ir kompakts un gatavs izmantošanai.

Platformas aprīkojums ar veiktspēju līdz 4500Нм3/h.

Konteinera tipa aprīkojums ar veiktspēju līdz 6310Нм3/h un spiedienu no 14 bāriem līdz 34 bāriem. Generon ir pasaules līderis konteineru slāpekļa ģeneratoru ražošanā.

Adsorbcijas tipa slāpekļa ģeneratorus lietderīgi izmantot, kur slāpekļa patēriņš ir līdz 1160  м3/stundā ar tīrību 0.99%-99.9995% (5ppm). Uzņēmums IGS ražo divu veidu adsorbcijas tipa ģeneratorus – moduļu vai kolonnu.

Moduļu tipa slāpekļa ģeneratori tiek izmantoti, kur slāpekļa patēriņš ir līdz 112 м3/stundā (sērija Nitroswing-Bank), tiem ir virkne priekšrocību, salīdzinājumā ar klasiskajiem kolonnu tipa ģeneratoriem. Piemēram, izmantojot šo sistēmu iespējams palielināt slāpekļa stacijas ražošanu par 2-3 reizēm, pievienojot papildu moduli, kas vērā ņemami samazina kapitālās izmaksas.

Gāzes ģeneratori, Gāzes ģeneratori, Gaisa kompresori LatvijāVisi adsorbcijas tipa slāpekļa ģeneratori tiek komplektēti ar cirkonija gāzu analizatoru, kuram nav nepieciešama ikgadējā kalibrācijas, kā arī pēc izvēles tiek komplektēti ar elektronisku patēriņa mērītāju.

Viss, kas nepieciešams, lai iegūtu slāpekli ar spiedienu 5-8 bāri – jāpieslēdz ģenerators pie nosausinātā saspiestā gaisa sistēmas, pievienot elektroenerģijas apgādi un pievienot pie slāpekļa maģistrāles.

Lai iegūtu konkrētu informāciju, lūdzu, sazinieties ar mūsu konsultantiem.