Pateicoties savai pieredzei, Mattei spēj piedāvāt pieejas plašam saspiestā gaisa pielietojuma spektram. Uzņēmums projektē un izstrādā individuālus risinājumus, saskaņā ar pasūtītāja konkrētām vēlmēm.

, Pēc pasūtītāja vēlmēm, Gaisa kompresori LatvijāMattei bloks ideāli der visiem „OEM” risinājumiem, pateicoties vienmērīgajam saspiešanas principam

Rotoru tehnoloģija nodrošina augstu tīrā gaisa kvalitāti, kompaktus izmērus un zemu trokšņu līmeni kopā ar nepārspējamu drošumu sarežģītākajos apstākļos.

Dizains Mattei ļauj integrēt kompresoru darbam no jebkura barošanas sistēmas tipa: elektriskie vai hidrauliskie motori, iekšdedzes dzinēji vai caur reduktoriem

Automobiļu un dzelzceļa transports izmanto saspiesto gaisu bremzēšanai, piekarei, durvīm, pantogrāfam, stiklu tīrītājiem un smilšu kastēm.
Viens vai vairāki dažādu izmēru un spiedienu kompresori, to nosaka, ievērojot transporta līdzekļu gaisa prasības.

Rotoru gāzes bustera kompresori paredzēti gāzes un biogāzes saspiešanai. Sortimentā iekļauti kompresori ar motoru no 4 kW līdz 55 kW, kā arī tikai atsevišķas gāzes iekārtas vietējām konstrukcijām (GC un G).