Spirālveida kompresors ir bez eļļas rotējoša kompresora veids, t.i. tajā ir notiek zināma gaisa daudzuma kompresija pakāpeniski samazinot tā apjomu. Pateicoties zemam griezes vibrāciju momentam, salīdzinot ar rotējošām vai virzuļu detaļām, spirālveida iekārta ir klusāka un izturīgāka.

Pārtikas, elektronikas, kā arī farmācijas ražošanas nozarēs, gaisa kvalitātei ir izšķiroša nozīme. Renner bez eļļas kompresori speciāli paredzēti izmantošanai vietās, kur pastāv augstas prasības attiecībā uz tīru saspiestu gaisu un kur nevajadzētu būt nekāda eļļas piesārņojuma riska. Rezultātā- 100% bez eļļas saspiesta gaisa izmantošana.

Gaisa saspiešana notiek bezgalīgi fiksētas spirāles un citas mijiedarbības dēļ, kas rotē ap fiksētu spirāli. Šis pastāvīgi atkārtojas process nodrošina saspiesta gaisa plūsmu bez pulsācijām. Neliels skaits kustīgo daļu un augstas kvalitātes materiālu izmantošana nodrošina drošu un drošu iekārtas darbību visā tā darbības laikā.

Renner - spirāļveida, Renner – spirāļveida kompresori, Gaisa kompresori Latvijā
 • Mūsdienīga vadības sistēma:

  • nodrošina uzticamu darbību
  • aizsargā jūsu ieguldījumus, nepārtraukti kontrolējot darbības parametrus
  • ar slodzes pārslēgšanas funkciju
 • Uzlabots dizains:

  • augstas veiktspējas bloks
  • enerģotaupīgs el.motors IE3 kā standarts
  • saspiesta gaisa plūsma bez pulsācijas
  • kustīgo daļu neliels skaits
 • Atbilst visiem nosacījumiem

 • Vienkārša vadība, pateicoties visu ziņojumu un papildu gaismas diodes displejam.

 • Multi-uzstādīšana ar divām, trim un četrām patstāvīgi darbināmām vienībām

 • Augsta uzticamība un izturība

 • Apkopes draudzīgs dizains – minimālas uzturēšanas izmaksas

Renner - spirāļveida, Renner – spirāļveida kompresori, Gaisa kompresori Latvijā

Pateicoties lietotājam draudzīgajam ESM 2–5 klāsta dizainam, kompresori ir gatavi darbam ar spraudni. Apkopes darbus atvieglo noņemamās sānu durvis, nodrošinot ātru un ērtu piekļuvi visiem servisa punktiem. Vienkāršā konstrukcija samazina kustīgo detaļu skaitu, kā rezultātā tiek palielināta uzticamība un samazinātas apkopes izmaksas.

Īpašības: eļļās piepildīta kompresija, siksnas piedziņa. Efektīvs gaisa padeves tilpums: no 0,24 līdz 1,87 м3/st un maks 10 bar.

Elektromotori: no 2,2 līdz 7,5 кW. Trokšņa līmenis: 61-66 dB. Izgatavošanas valsts: Italijā.

Tehn.dati

Vienpakāpes eļļas iesmidzināts rotācijas skrūves kompresors, kas sastāv no kompresijas elementa, ar siksnas piedziņu no standarta el.motota, ar 50/60 Hz IP55 aizsardzību. Augstas efektivitātes kompresijas elementam ir divi precīzi rotori, kas ir ražoti jaunākajās CNC slīpēšanas mašīnās, izmantojot tiešsaistes lāzera mērīšanas tehnoloģiju. Kompresijas elementam ir pievienots eļļas filtrs, smalks separators un termostatiskais regulators, nodrošinot kompaktu vienību ar minimālu ārējo cauruļvadu daudzumu. Liela diametra rotori darbojas ar nelielu ātrumu apkārtmērā, nodrošinot izcilu efektivitāti un uzticamību. Integrēta bezatteices sistēma nodrošina vislielāko drošību pret eļļas noplūdi.

Īpašības: eļļās piepildīta kompresija, siksnas piedziņa. Efektīvs gaisa padeves tilpums: no 0,85 līdz 1,87 м3/st un maks 8, 10, 13 bar.

Elektromotori: no 7,5 līdz 11,0 кW. Trokšņa līmenis: 70 dB. Izgatavošanas valsts: Vācija.

Tehn.dati

Skrūvju kompresori ar pastāvīgu vai mainīgu ātrumu ir izstrādāti, lai atbilstu augstām tehniskajām prasībām, kuras tiem izvirza iekārtu operatori un tehnoloģiskā vide. Tā rezultātā mūsu siksnas piedziņas ESM / VS 15-22 kompresori ir kļuvuši ļoti ekonomiski, ar zemu trokšņu līmeni, uzticami, viegli darbināmi, ar ilgu kalpošanas laiku un optimālu saspiestā gaisa ražošanu. Ja izvēlaties īpašās iespējas, mēs varam apgalvot, ka ESM / VS 15-22 sērijas kompresori ir pareiza izvēle augstas kvalitātes saspiesta gaisa ražošanai plašam pielietojumam..

Īpašības: eļļas piepildīta kompresija, siksnas piedziņa. Efektīvs gaisa padeves apjoms: no 1,83 līdz 3,66 м3/st, spiediens 8, 10, 13 bar.

Elektromotori: no 15 līdz 22 кW. Trokšņa līmenis: 70-71 dB. Izgatavošanas valsts: Vācija.

Jaunās sērijas kompresori izmanto jaunākās tehnoloģiskās inovācijas un inženiertehniskos sasniegumus. ESM/VS kompresoru acīmredzamās priekšrocības ir zems trokšņu līmenis (dB (A)), mazs izmērs, augsta efektivitāte un viegla apkope. Augstas veiktspējas kompresijas elements ar mazu griešanās ātrumu palīdz samazināt enerģijas patēriņu. Turklāt eļļas plūsmas vadības vārsta un integrētā eļļas filtra inovatīvais dizains samazina šļūteņu skaitu līdz minimumam, kas garantē augstu kompresora kvalitātes un uzticamības līmeni. Kompresori ir aprīkoti ar ļoti efektīvu enerģijas taupīšanas elektromotoru, kas samazina oglekļa dioksīda izmešus.

Īpašības: eļļas piepildīta kompresija, taisnā piedziņa. Efektīvs gaisa padeves apjoms: no 2,99 līdz 5,52 м3/st, spiediens 8, 10, 13 bar.

Elektromotori: no 22 līdz 30 кW. Trokšņa līmenis: 67-69 dB. Izgatavošanas valsts: Vācija.

Kompresori ir vairāk nekā tikai ieguldījums. Pirmkārt, tie ir galvenā sastāvdaļa ir galvenā sastāvdaļa nepārtrauktā kvalitatīva un lēta gaisa nodrošināšanāi . Kompresoru skrūves ir galvenie ierīces elementi, tāpēc Gardner Denver tos projektē un ražo iekšēji, izmantojot jaunākās CNC mašīnas un lāzera tehnoloģijas.
Augsta veiktspēja un uzticamība ietaupīs lietotāju no lielām ekspluatācijas izmaksām visā kompresora darbības laikā.

ESM un VS sērijas kompresori ietilpst standarta komplektācijā ar iConn. iConn ir inteliģents, proaktīvs pakalpojums, kas mūsu saspiestā gaisa sistēmu lietotājiem reālā laikā sniedz detalizētu informāciju par šīm sistēmām.

Īpašības: eļļas piepildīta kompresija, taisnā piedziņa. Efektīvs gaisa padeves apjoms: no 4,27 līdz 8,67м3/st, spiediens 8, 10, 13 bar.

Elektromotori: no 30 līdz 45 кW. Trokšņa līmenis: 67-69 dB. Izgatavošanas valsts: Vācija.

Pieaugošās rūpniecības prasības pēc saspiestā gaisa prasa kompresoru ražotājiem radīt uzticamākus, ekonomiskākus un daudzpusīgākus kompresorus. Atbildot uz to, Gardners Denvers uzsāka jauno ESM/VS 30–132 kompresoru sēriju. ESM/VS 30–132 sērijas gaisa kompresori ir izstrādāti, izmantojot jaunākās tehnoloģijas, jauninājumus un inženierzinātnes, kas projektēta un ražota atbilstoši ISO standartiem, atbilst visstingrākajiem nozares kvalitātes standartiem.

ESM un VS sērijas kompresori ietilpst standarta komplektācijā ar iConn. iConn ir inteliģents, proaktīvs pakalpojums, kas mūsu saspiestā gaisa sistēmu lietotājiem reālā laikā sniedz detalizētu informāciju par šīm sistēmām.

Īpašības: eļļas piepildīta kompresija, taisnā piedziņa. Efektīvs gaisa padeves apjoms: no 7,42 līdz 22,89м3/st, spiediens 8, 10, 13 bar.

Elektromotori: no 55 līdz 132 кW. Trokšņa līmenis: 67-76 dB. Izgatavošanas valsts: Vācija.