Kas ir kompresori?

Kompresori  ir speciālas ierīces, kas ir paredzētas gaisa/gāzes saspiešanai un padevei zem spiediena. Kompresoru lietošanas iespējas ir ļoti plašas, un mūsdienās kompresorus izmanto ne tikai uzņēmumi, bet arī privātpersonas savas mājsaimniecības vajadzībām. Kompresori tiek plaši izmantoti ražošanā, celtniecībā, remontdarbos, autoservisos, pārtikas rūpniecībā un pat mākslā.

Kompresora izvēle ir atkarīga no kompresora izmantošanas mērķa, tādēļ pirms iegādes ir jābūt skaidri zināmam, kādiem nolūkiem kompresors tiek iegādāts.

 

Kompresoru veidi

Kompresoru piedāvājums šobrīd ir ļoti plašs, tādēļ ir viegli apjukt piedāvājumā un izvēlēties kompresoru,  kas neatbildīs pircēja prasībām. Lai netiktu lieki iztērēti finanšu līdzekļi, ir jāsaprot, kāda veida, izmēra un jaudas kompresors ir nepieciešams. Vispopulārākie kompresoru veidi ir skrūves kompresori un virzuļu kompresori.

Virzuļu kompresori ir izplatītākais kompresoru veids, kas tirgū ir pazīstams jau vairāk nekā 100 gadus. Jaudas amplitūda ir tam ļoti liela – sākot ar ļoti nelielas jaudas līdz pat ļoti augstas jaudas modeļiem. Šī veida kompresori spēj radīt spiedienu, kas

sasniedz pat 300 bārus. Virzuļu kompresoru pluss ir to salīdzinoši lētās iegādes izmaksas, vieglā lietošana un vienkāršs remonts, bet kā mīnusus varam minēt augstu trokšņu līmeni, eļļas zudums un detaļu nodilšanu.

Virzuļu kompresori būs piemēroti nozarēs, kur nav nepieciešama augsta veiktspēja, gaisa kvalitāte vai ir nepieciešams gaiss ar augstu saspiestības koeficientu, kā arī virzuļu kompresori ir piemēroti darbam vidē, kas satur augstu putekļu koncentrāciju.

Rūpnieciskajā ražošanā uzņēmumi aizvien biežāk sāk izvēlēties skrūves kompresorus, jo tie ir ideāli piemēroti pneimosistēmu organizēšanai. Gaisa saspiešana notiek, izmantojot skrūvveida rotorus un korpusa sienas. Šī modeļa pluss ir zems trokšņu līmenis, zems eļļas patēriņš, augsta ražotā gaisa kvalitāte, kompakts izmērs un augsta slodzes izturība. Skrūves kompresori būs piemēroti, ja ir nepieciešams liels saspiestā gaisa apjoms un ilgstoša vai nepārtraukta kompresora darbība.

 

 

Izvēlies uzticamu ražotāju!

Lai cik vilinoši nešķistu zemu cenu piedāvājumi, iesakām izvēlēties kompresoru no uzticama un pieredzējuša ražotāja, kas garantē augstu kvalitāti un ilglaicīgu kompresora darbību. AirCenter Latvia ar gaisa kompresoru tirdzniecību nodarbojas jau 15 gadus un ir ieguvis klientu uzticību. AirCenter Latvia ir oficiālais pasaules vadošā kompresoru ražotāja GARDNER DENVER pārstāvis Latvijā, piedāvājot pilnu iekārtu spektru ar 10 gadu rūpnīcas bezmaksas garantiju.

Vari būt drošs, ka pie mums tu atradīsi kompresoru, kas būs piemērots tieši Jūsu uzņēmuma vajadzībām!

Sazinies ar mums