VPInstruments

— ir inovatīvo risinājumu līderis, kas veic saspiesto gāžu mērījumus sensoru tehnoloģijas jomā. VPInstruments piedāvā saviem lietotājiem visā pasaulē augstas kvalitātes un darba ērtuma produktus. Produktu līnija “VPFlowScope in-line” un “PflowScope” ļauj iekļūt saspiestā gaisa sistēmas iekšienē un atrast enerģijas zudumus. Saspiestais gaiss ir diezgan dārgs enerģijas veids. Daudzos gadījumos saspiestais gaiss tiek tērēts velti noplūdu, nepareizas kompresora konfigurācijas un patēriņa dēļ. Šie produkti palīdzēs Jums uzlabot un optimizēt saspiestā gaisa sistēmu. VPInstruments vienmēr meklē iespējas uzlabot eksistējošos produktus, un piedāvā iekārtas ar jauniem inovatīviem risinājumiem, kas ir spējīgi vēl labāk apmierināt klienta vēlmes.

Vēsture

Tas notika 1974. gadā, kad Anton van Putten Rijwielen kļuva par pionieri sensora plūsmas tehnoloģiju MEMS (microelectromechanical systems – mikroelektromehāniskas sistēmas) attīstībā, radot pirmo pasaulē termiskā gaisa masas mērītāju uz silīcija bāzes. VPInstruments dibinātāji 1994. gadā izgudroja revolucionāru iespēju likvidēt mērītāju neprecizitāti ar ADM metodes (Approximate Deconvolution Method) palīdzību. Šī ir patentēta metode, kas novērš neprecizitātes dinamiskā veidā. ADM metode ir vienīga iespēja garantēt pilnu un dinamisku neprecizitāšu kompensāciju patēriņa mērītājos. Lietošana: noplūdu kontrole, dinamiski patēriņa mērītāji, augtas precizitātes gāžu mērījumi (enerģijas).
Balstoties uz spēcīgām tehnoloģijām un tūkstošām cilvēkstundām, kas bija investētas attīstībā, 1998. gadā tika dibināta VPInstruments kompānija. Pirmajos trīs gados kompānija galvenokārt koncentrējās uz produktu izstrādi un tirgus izpēti. Drīz vien pēc ražošanas sākuma VPInstruments produkcija piesaistīja sev galveno kompresoru, pneimatisko iekārtu un mašīnbūves ražotāju uzmanību. VPFlowMate instruments tika izstrādāts kopā ar galvenajiem kompresoru ražotājiem, kas tagad kļuva par vienu no populārākiem rīkiem saspiestā gaisa sistēmu pārbaudēm.

Balstoties uz VPFlowMate pieredzi, 2005. gadā VPInstruments sāka ražošanas līnijas VPFlowScope attīstību. VPFlowScope apvieno sevī gaisa masas, spiediena un temperatūras mērītāju, kā arī ieraksta datus. Tādējādi, VPFlowScope ir kā “Šveices armijas nazis” saspiestā gaisa profesionāļiem revīziju laikā.

Atšķirībā no citiem gaisa masas mērītājiem uz silīcija bāzes, VPInstruments mērītāji iztur vissarežģītākus laika apstākļus.
Gaisa masas mērītajiem uz silīcija bāzes VPInstruments CMOS ir sekojošas unikālas īpašības:
– Augsts dinamiskais diapazons (> 1:1000);
– Augsta jutība un izšķirtspēja;
– Augsta atkārtojamība un stabilitāte ilga laika posmā;
– Divvirzienu izmantošana: mērītājs ir spējīgs veikt mērījumus divos virzienos.

MEMS ierīkošana

Mūsu kompānijas kvalificēti darbinieki veiks Jūsu saspiestā gaisa sistēmas auditu, kas ļaus noteikt saspiestā gaisa patēriņa vērtības uzņēmuma dažādos pneimotīkla punktos. Turklāt netiks veiktas būtiskas izmaiņas jau eksistējošā pneimotīklā, un šī ir mūsu izdevīga atšķirība no pārējiem. Pēc mērījumu veikšanas ir iespējams tos atkārtot tajā pašā vietā bez iejaukšanās pneimotīklā. Mērījumu rezultātā iegūtie saspiestā gaisa patēriņa grafiki ļauj noteikt sekojošu informāciju:

– Precīzi noteikt saspiestā gaisa patēriņu katrā pneimo uztvērējā;
– Noplūdu daudzumu gan pneimotīklā, gan katrā no pneimo uztvērējiem;
– Kompresoru iekārtas nodiluma pakāpi;
– Pneimo uztvērēju nodiluma pakāpi (instruments, pneimo motori utt.);
– Ar augstu precizitāti noteikt nepieciešamas kompresoru iekārtas tipu un izmēru, kā arī saspiestā gaisa sagatavošanas sistēmu (tai skaitā arī lokālai lietošanai);
– Nepieciešamo darbību kompleksu saspiestā gaisa sistēmas modernizācijai;
– Noteikt ekonomisko efektu no saspiestā gaisa decentralizētās piegādes sistēmas ieviešanas (kur tas ir pamatoti).

Katrs uzņēmums ar nelielu līdzekļu palīdzību var veikt pneimotīkla auditu (pneimo audits), lai saprastu īstu lietas būtību saspiestā gaisa piegādē un patēriņā, izslēgt kļūdas, izvēloties kompresoru iekārtu un saspiestā gaisa sagatavošanas sistēmas, kā arī ieekonomēt ievērojamus naudas līdzekļus pirkšanas un lietošanas brīžos.