Kompresoru pārvaldības un izsekošanas sistēma

Energopārvaldība ir īpaši svarīga visiem, kas izmanto saspiesto gaisu, jo enerģija, ko lieto kompresors, ir pamata cenas izveidošanas faktors. Izmaksas par elektroenerģiju par 5 gadiem sastādīs 86% no kopējām izmaksām. Tomēr tik liels energopatēriņa procents ir arī ekonomijas iemesls. Kompresoru sistēmas parasti sastāv no vairākiem kompresoriem, kas padod gaisu kopīgajā sadales sistēmā. Parasti šo sistēmu kopējais tilpums pārsniedz uzņēmuma maksimālas vajadzības. (Informācijai: spiediena samazināšana sistēmā par 1 bāru potenciāli samazina arī enerģijas patēriņu par 6%, kas atbilst 25% gaisa noplūdu samazinājumam.)

vadības sistēma, Vadības sistēma, Gaisa kompresori Latvijā
vadības sistēma, Vadības sistēma, Gaisa kompresori Latvijā
vadības sistēma, Vadības sistēma, Gaisa kompresori Latvijā
vadības sistēma, Vadības sistēma, Gaisa kompresori Latvijā

GD Connect 12 kontrolieris aprēķina sistēmas patēriņu un izvēlās optimālāko kompresoru kombināciju, kas visvairāk atbilst uzņēmuma vajadzībām, un ļauj būtiski ieekonomēt enerģiju. Atšķirībā no tradicionālajām pārvaldības sistēmām sekundārā iekārta (piemēram, sausinātāji, filtri un kondensāta novadītāji) arī tiek aprēķināta, kas nodrošinās visas saspiestā gaisa padeves sistēmas optimālāko ražību. Visas ražības īpašības tiek ierakstītas žurnālā, kas atrodas iebūvētā atmiņas kartē, tas ļauj nākotnē apstrādāt datus un veikt sistēmas ražības analīzi.

Kā spiediens kontrolē kompresorus lasiet šeit…

Kompresoru pārvaldības un izsekošanas sistēma GD Connect 12 ir ļoti efektīva sistēma kompresoru pārvaldībai, kas strādā ar 12 kompresoriem ar pastāvīgu vai regulējamu ātrumu jebkurā kombinācijā. Tā ļauj samazināt enerģijas patēriņu, regulējot spiedienu tīklā līdz minimāli iespējamam diapazonam, veikt zemāku atstrādi tukšgaitā un minimāli zaudēt spiedienu samazināšanas brīdī. Ņemot vērā pašreizējo gaisa patēriņu spiediena reaģēšanas sistēma izvēlās strādājošo kompresoru optimālāko kombināciju, tādā veidā tiek sasniegts lielākas ekonomijas efekts.

Pārvaldības pults GD Connect 12:
– skarienekrāns ar skaidru krāsu grafiku;
– maksimālā enerģijas un līdzekļu ekonomija pateicoties tukšgaitas laika samazināšanai;
– zemas pieslēgšanas izmaksas un datu pārraides kabeļa izmantošana;
– kompresoru stacijas stāvokļa pilnais apskats;
– GD pilot/ Delcos-kontrolieru pieslēgšanas iespēja bez papildus aparāta mezgliem.

Pateicoties grafiskai saskarnei kontrolieris ir ērts lietošanai, un tiek pārvaldīts ar intuitīvi lietojamu skarienekrānu. Saskarnes pamata lapai ir skaidrs saspiestā gaisa stacijas apskats:
– Spiediens tīklā, spiediena diapazons un saspiestā gaisa patēriņš;
– Katra pieslēgta kompresora stāvokļa atspoguļošana;
– Kļūdu ziņojumi un brīdinājumi par katru kompresoru tiek atspoguļoti kopā ar precīzu laiku un datumu viegli saprotama kļūdu atmiņas teksta veidā;
– Katra kompresora darba stundas un slodze.